Kullanıcı Sözleşmesi

Hiçbir koşulda, sınırlama olmaksızın, dolaylı veya sonuçta ortaya çıkan kayıp veya zararlar veya bu web sitesinin kullanımından kaynaklanan veya bunlarla bağlantılı olarak veri kaybı veya kardan kaynaklanabilecek herhangi bir zarar veya ziyandan sorumlu değiliz. Bu web sitesinde yer alan bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır ve sadece entelektüel teşvik, eğitim ve genel bilgi amaçlı yayınlanmıştır. Test hiçbir şekilde tam veya tam olarak doğru bir psikolojik portre olarak değerlendirilemez. Bilgiler iqsertifikasi.com tarafından sağlanmıştır ve bilgileri güncel ve doğru tutmaya gayret ederken, eksiksiz, doğru, güvenilirlik, uygunluk veya uygunluk hakkında herhangi bir şekilde açık veya zımni hiçbir beyan veya garanti vermeyiz web sitesi veya web sitesinde bulunan bilgi, ürünler, hizmetler veya ilgili grafikler herhangi bir amaç için. Bu tür bilgilere güvendiğiniz herhangi bir güven bu nedenle kesinlikle kendi sorumluluğunuzdadır. iqsertifikasi.com, IQ Testini veya sonuçlarını kullanımınız için hiçbir sorumluluk veya yükümlülük üstlenmez.

Fiyatlandırma

IQ testimiz ücretsiz değildir. IQ test sonucu ve analiz fiyatı 299 TL'dir. Profesyonel IQ Testinin geliştirilmesi ve barındırılması sürdürülebilir bir gelir kaynağı gerektirir. Bu proje ücretsiz mümkün olmazdı. Aslında, lisanslı bir Psikolog tarafından tasarlanan ve düzenlenen sınav 250 $ 'dan 1000 $' a kadar çıkabiliyor. Bu nedenle, çevrimiçi testimiz yalnızca IQ'nuzu ölçmek için değil aynı zamanda yeteneğinizi en iyi şekilde nasıl geliştirebileceğiniz konusunda danışmanlık almak için uygun fiyatlı, yüksek kaliteli bir yaklaşım sunar. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen bizimle iletişime geçin.

Sorumluluk Reddi Beyanı

Bu web sitesinin veya içeriklerinin kullanımı her zaman "kendi sorumluluğunuzdadır". Web sitesinin herhangi bir yönünden, bu şart ve koşullardan veya diğer politikalardan memnun değilseniz, tek çözüm yolunuzun kullanımına son vermektir. internet sitesi. Hiçbir koşulda, web sitesi veya tedarikçileri, bu web sitesinin veya bu sitedeki malzemelerin kullanılmasına veya kullanılmamasına bağlı olarak, garanti, sözleşmeye bağlı olarak, herhangi bir şekilde, herhangi bir kullanıcıya veya üçüncü şahsa karşı sorumlu tutulamaz. tort ya da başka bir yasal teori ve web sitesinin bu tür zararların olup olmadığının tavsiye edilip edilmediği.

Garanti

Bu sitedeki tüm açıklamalar tamamen benim görüşümdür ve hiçbir kişiye, dine, ülkeye vb. Karşı kötülük niyetinde değilim. Geçmişe veya şimdiki kişilere, yerlere veya olaylara benzerlik tamamen tesadüfidir. Bu sitenin veya malzemenin tıbbi, fiziksel ve psikolojik etkileri dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, kullanımına bağlı olarak doğabilecek dolaylı veya dolaysız zararlardan veya herhangi bir gelir, kar veya veri kaybından sorumlu olmayacağım. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, "olduğu gibi", açık veya zımni olup olmadığına ve sadece eğlence amaçlı olup olmadığına dair kesinliği konusunda hiçbir garanti vermeden sağlanmıştır. Herhangi bir bulmacanın veya başka bir içeriğin ifadesi, bahsedilen ifadenin onaylanması değildir. Makalelerin ve oyunlarının gerçeklerden ya da hesaplama hatalarından arınmış olmaları garanti edilmez ve bu nedenle doğru olmayabilir. Makalelerdeki iddiaları diğer taraflarca yapılan diğer iddialara karşı bağımsız olarak doğrulamanız ve kendi kararınızı vermeniz tavsiye edilir. Malzemenin, hizmetlerin, yazıların, grafiklerin, oyunların ve makalelerin doğruluğu veya güvenilirliği hakkında hiçbir garanti vermiyorum. Web sitesinin hatasız çalışacağını veya bu web sitesinin veya sunucusunun bilgisayar virüsleri veya diğer zararlı öğeler içermediğini garanti etmiyorum. Bilgisayarınızın en son yamaları, virüs tarayıcılarını, casus yazılım dedektörlerini ve korunmasına yardımcı olan diğer tüm yazılımları içerdiğinden emin olmanız önerilir. Bu web sitesini veya bu sitedeki materyali kullanmanız ekipman veya verilerin servis veya değiştirilmesi gerekmesine neden olursa, bu maliyetlerden sorumlu değilim.

Tazminat

Bu siteyi veya materyalleri kullanarak, materyalleri kullanımınızı iddia etmek veya bunlardan kaynaklanmakla ilgili olarak makul yasal ve muhasebe ücretlerini sınırlama olmaksızın da dahil olmak üzere herhangi bir iddia, işlem veya talepten web sitesine ve onun acentelerine zarar vermeyi ve tazmin etmeyi kabul etmiş sayılırsınız bu sözleşmenin şartlarını ihlal etmeniz. Bu anlaşmanın herhangi bir hükmünün yetkili yargı yetkisine sahip herhangi bir mahkeme tarafından geçersiz olduğu tespit edilirse, bu hükmün geçersizliği, tam olarak geçerli ve yürürlükte kalacak bu anlaşmanın kalan hükümlerinin geçerliliğini etkilemeyecektir. Bu sözleşmedeki herhangi bir feragatname, böyle bir terimden veya başka bir terimden başka veya devam etmeyen bir feragat olarak kabul edilmeyecektir. Bu sözleşme, sınırlamayı kabul ettiğiniz sözleşmenin tamamını oluşturur. Bu şartlar ve koşullar Amerika Birleşik Devletleri yasalarına tabidir ve Amerika Birleşik Devletleri mahkemeleri ortaya çıkan tüm konularda münhasır yargı yetkisine sahiptir.

iqsertifikasi.com'a Link Verme

Bu web sitesi aracılığıyla, iqsertifikasi.com'un kontrolü altında olmayan diğer web sitelerine link verebilirsiniz. Bu sitelerin doğası, içeriği ve kullanılabilirliği üzerinde kontrolümüz yoktur. Herhangi bir bağlantının dahil edilmesi mutlaka bir öneri anlamına gelmez veya kendi içinde ifade edilen görüşleri onaylamaz. Web sitenizi iqsertifikasi.com sitesine bağlamak istiyorsanız, lütfen bu sitenin herhangi bir çerçeve içinde görünmemesi koşuluyla, bu sitenin içinde yer alan herhangi bir sayfaya ücretsiz olarak yer imi koyun veya ekleyin. İqsertifikasi.com adresini başka bir web sayfasına, iFrame dahil herhangi bir yöntemi kullanarak gömemezsiniz.